2017 / 2018 / 2019 İSİM SIRALI TAM LİSTE

AD SOYAD YERLEŞTİĞİ PROGRAM
ABDULLAH ACAREL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%75 BURSLU)
ABDULLAH AKYOL ELEKTRİK  ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ABDULLAH BAHADIR  AKMAN BİLİŞİM SİSTEMLERİ MÜH.
ABDULSAMET KILIÇ MİMARLIK (ÜCRETLİ)
ADEM ARMUTÇU MÜHENDİSLİK
AFRA YILDIRIM TIP FAKÜLTESİ
AFRANUR KINSUN İKTİSAT
AHMET  AKIN İNŞAAT MÜH. (İNGİLİZCE)
AHMET CAN ALIŞ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
AHMET CAN TORAMAN TIP
AHMET GÜNDOĞDU PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ
AHMET KADİR KILIÇ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
AHMET SEFA AYDIN ULUSLARARASI İLİŞKİLER
AHMET TALHA MERAL HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
AHMET YAĞIZ  SARISOY İNŞAAT MÜH. (İNGİLİZCE) (%25 İNDİRİMLİ)
AHMET ZAHİD  İMAMOĞLU METALURJİ VE MALZ. MÜH.
AHMETCAN TORAMAN FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
AKIN BERK ALBAYOĞLU HUKUK FAKÜLTESİ (ÜCRETLİ)
AKİL KUTLU ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
ALEYNA  ACUN EBELİK
ALEYNA  DEDEOĞLU DİŞ HEKİMLİĞİ
ALEYNA AYNUR  KÜÇÜKER YÜKSEKOKUL
ALEYNA EKMEKÇİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
ALEYNA KOL MÜTERCİM TERCÜMANLIK (FRANSIZCA)
ALEYNA NUR ÖZCAN DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ (%50 İNDİRİMLİ)
ALEYNA TOPAÇ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ALEYNANUR  ÖZCAN DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ
ALİ BERKAY TAŞDELEN KAMÜ YÖNETİMİ
ALİ CAN BOZ AŞÇILIK
ALİ CENGİZHAN  CENGİZ HARİTA VE KADASTRO
ALİ EFE ÇIĞILTEPE MATEMATİK (İNGİLİZCE)
ALİ İHSAN İNCE ADALET
ALİ SELÇUK  KARATAY TIP
ALİ TANER BİRİNCİ TIP FAKÜLTESİ
ALİ TANYILDIZ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (İÖ)
ALP EMİN  SEHMEN MÜHENDİSLİK
ALP EREN DEMİREL TIP FAKÜLTESİ
ALP KAĞAN  NUMANOĞLU İNŞAAT MÜH. (İÖ)
ALPER GECE ELEKTRONİK VE HABERLEŞME
ALPER KARABULUT AKTÜERYA
ALPEREN  KÜÇÜKDURSUN ECZACILIK
ALPEREN ULAŞ İLK VE ACİL YARDIM
ALPEREN YILMAZ İŞLETME
ALPGÜN GÜNERİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ALPTUĞ YÜKSEL GÜNERİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
ALTAR TOSUN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ALTUĞ DURUKAN TIP FAKÜLTESİ
ANIL  SEVER DİŞ HEKİMLİĞİ
ANIL BARAN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ANIL ÇAMLIBEL HUKUK FAKÜLTESİ
ANIL SEVER DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
ARDA SOYLU TIP FAKÜLTESİ
ARİF SEFA ERTÜRK PDR
ARSLAN KAAN YAMAN MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI
ASIM EMRE  GÜREL VETERİNERLİK
ASİYE SUDE  UZUN ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
ASLI  AVCI ECZACILIK FAKÜLTESİ
ASLI TANRIVERDİ MİMARLIK
ASLI ZEHRA GENÇ HUKUK(ÜCRETLİ)
ASLIHAN  KESKİN BESLENME VE DİYETETİK
AŞKIN  VURAL İLK VE ACİL YARDIM (İÖ)
ATA DEMİR DEMİRAL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ATA EYGAY ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
ATAKAN UZUN ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER TASARIMI
ATALAY ÖZTÜRK MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AYBÜKE KEZER İÇ MİMARLIK VE ÇEV TASARIM(%50 İNDİRİMLİ)
AYBÜKE YEŞİL ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETME
AYÇA DİCLE DEMİRTAŞ PSİKOLOJİ
AYÇA EKER FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
AYFER  GÜLER ECZACILIK FAKÜLTESİ
AYKATCAN DÜNDAR PLOTAJ
AYKUT İBRAHİM ALBAYRAK ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
AYLİN DİRİCAN PSİKOLOJİ
AYLİN TAŞOVA BESLENME VE DİYETETİK
AYMİN ERDÖNMEZ TIP FAKÜLTESİ
AYSU  ALBAYRAK SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
AYSU  IŞITAN PSİKOLOJİ
AYSU ALBAYRAK SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ (İNGİLİZCE) (%50 İNDİRİMLİ)
AYSU IŞITAN PSİKOLOJİ (ÜCRETLİ)
AYSU KOPUZ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
AYSU SARIÇİÇEK DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
AYŞE FEYZA TÜRK TIP FAKÜLTESİ
AYŞE KIYAK FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
AYŞE NUR  MALAT FİZYOTERAPİ VE REHABİLİ. (BURSLU)
AYŞE PALA ODYOLOJİ (ÜCRETLİ)
AYŞE SAĞLAM ÇOCUK GELİŞİMİ (UZAKTAN ÖĞRETİM) (%75 İNDİRİMLİ)
AYŞE SELİNAY ÖZAT HUKUK(%75 İNDİRİMLİ)
AYŞEN MELİSA TEMİZ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AYŞENAZ GÜNEŞ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
AYŞENUR  DURGUT MİMARLIK
AYŞENUR  MUMCU PSİKOLOJİ
AYŞENUR  ŞAHİN VETERİNERLİK
AYŞENUR ZORLU MİMARLIK
AYTEN SU GEVEZ ECZACILIK
AYTUNÇ KAAN ERBEY İŞLETME
AZİZ CAN DEMİRTAŞ PSİKOLOJİ
BAHA EMİR ŞAHİN TIP FAKÜLTESİ
BAHADIR KAĞAN HANİK ELEKTRİK ELEKTORNİK MÜHENDİSLİĞİ
BAHRİ  KAYA MÜHENDİSLİK
BARAN LİKOĞLU ULUSLAR ARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK
BARIŞ EROL MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ 
BARTU BULUT ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI (%50 İNDİRİMLİ)
BAŞAK BOZTEPE HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
BATU BALCI TIP FAKÜLTESİ
BATUHAN  DİKKOL İNŞAAT MÜH.
BATUHAN DİKKOL FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (%25 BURSLU)
BATUHAN EMRE  ÖZKUL BİLGİSAYAR MÜH. 
BATUHAN İÇTEN HUKUK(%25 İNDİRİMLİ)
BATUHAN ÖZGÜN TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ (İNGİLİZCE) (BURSLU)
BATUHAN TAHA TAŞAN TIP
BEGÜM SENA SARAÇ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (BURSLU)
BEKİR KARADUMAN MÜHENDİSLİK
BELİZ CANBOLAT HUKUK FAKÜLTESİ
BENGİSU  BÜYÜK MİMARLIK
BENGİSU ZİNCİR İKTİSAT (İNGİLİZCE)
BERAT  KIRBAŞ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
BERÇİNAY YÜCEL ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (ÜCRETLİ)
BERFİN ÇAĞLI PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (ÜCRETLİ)
BERFİN DİLRUBA  UYSAL TIBBİ LABORA. TEKNİKERİ
BERİVAN YEŞİLOĞLU DİYALİZ
BERK BEKTAŞ GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI(%50 İNDİRİMLİ)
BERK FERMANCI ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
BERKAN OKTAY MÜHENDİSLİK
BERKAY  KALYOCUOĞLU İNŞAAT MÜH.
BERKAY BERBER İKTİSAT
BERKAY GÜRSES ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
BERKAY SOYDEMİR TIP FAKÜLTESİ
BERKE ACAR ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERKE BULDAN HUKUK(%50 İNDİRİMLİ)
BERKE İNAN İBF
BERKER TURAN  MALZEME BİLİMİ
BERNA KOCA HUKUK FAKÜLTESİ
BESTE ÇELİK MÜHENDİSLİK
BETÜL  ÇABAŞ REHBERLİK PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
BETÜL DİLA  MENEK HUKUK
BETÜL ECEM  USTA MEKATRONİK MÜH. (İNGİLİZCE)
BETÜL KAHVECİ MÜTERCİM TERCÜMANLIK ALMANCA
BETÜL OKTAY BESLENME VE DİYETETİK
BETÜL SÖNMEZ SOSYOLOJİ
BETÜL ŞEN TIP FAKÜLTESİ
BEYZA  AL ENDÜSTRİ MÜH.
BEYZA  AYDINŞAKİR HARİTA MÜH.
BEYZA  DEMİRDEN İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRET.
BEYZA  KALKAN HUKUK FAKÜLTESİ
BEYZA  TUNCEL İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRET.
BEYZA  TURAN ÇEVRE MÜH.
BEYZA AYDINŞAKİR HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
BEYZA NUR  GÜVEN TIBBİ DÖKÜ.VE SEKRETERLİK (UZAKTAN EĞİTİM)
BEYZA SELEN  BARAN ECZACILIK FAKÜLTESİ
BEYZA TURAN ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
BEYZANUR BAHADIR MİMARLIK FAKÜLTESİ 
BEYZANUR GÜVEN TIBBİ DOKÜMASYON VE SEKRETERLİK
BEYZANUR KANTAR EBELİK
BEYZANUR TEYMÜR HUKUK
BEYZANUR YILMAZ PSİKOLOJİ(ÜCRETLİ)
BİLAL ÖZMEN ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
BİLGE AKKUŞ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (İNGİLİZCE) (%50 İNDİRİMLİ)
BİLGEHAN ÖZZORLU İÇ MİMARLIK
BİLKAN ÇAPRAZ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
BİNHAN BAYKAN ECZACILIK
BİRAYCAN KELEŞ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BUĞRA BARUTCU İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BUKET ÇİÇEK İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (ÜCRETLİ)
BUKET YÜKSEL HUKUK FAKÜLTESİ (ÜCRETLİ)
BURAK  ENGİZLİ MARİNA VE YAT İŞLETMECİLİĞİ (%75İNDİRİMLİ)
BURAK CAN ÖZCAN GEMİ İNŞAATI
BURAK DEMİR MUHASEBE VE FİNANS YÖNETİMİ
BURAK KANIK METEOROLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
BURAK ÖZ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
BURAK SAĞLAM İKTİSAT 
BURAK SEYMEN BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
BURAK YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BURAKCAN ORDU HUKUK FAKÜLTESİ
BURCU ABDİK SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
BURCU MIHÇI MİMARLIK
BURÇAK SİNEM AKKAYA DİŞ HEKİMLİĞİ
BÜKRE ÖKSÜZ MİMARLIK
BÜŞRA AYAN HUKUK FAKÜLTESİ
BÜŞRA İPOĞLU DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
BÜŞRA KURUMAHMUT DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
BÜŞRA MUTLU ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BÜŞRA SİNEM  BARAN ECZACILIK FAKÜLTESİ
BÜŞRANUR  ÖĞÜT İBF
CAFER AYBARS GÜNDOĞDU İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
CAFER SAĞLAM MİMARLIK (ÜCRETLİ)
CAN  YAVUZ DİŞ HEKİMLİĞİ
CAN AKKAYA HUKUK FAKÜLTESİ
CAN KELKİT İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
CANSU TURAN İKTİSAT
CEM HAFIZOĞULLARI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
CEMALCAN  DEMİRTAŞ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİ. 
CEMİLE NUR  GÜMÜŞ ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜH
CEMİLE NUR GÜMÜŞ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
CEMRE ÇAKIR ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
CEMRE DEMİR TIP FAKÜLTESİ
CENGİZ ERTEM MİMARLIK
CENGİZCAN ENGİN MEKATRONİK SİS
CENK KESKİN PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
CEREN  ALKAN TIP
CEREN  BAŞ DİŞ HEKİMLİĞİ
CEREN  BAYRAM DİŞ HEKİMLİĞİ
CEREN  CANLI REHBERLİK PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
CEREN CANLI REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK (İÖ)
CEREN KAYA VETERİNERLİK
CEREN SAĞIR İLETİŞİM TASRIMI(ÜCRETLİ)
CERN ŞENEL ECZACILIK FAKÜLTESİ
CEYDA ŞENOL KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
CİHAD  YILMAZ HEMŞİRELİK
ÇAĞATAY KEFELİ İKTİSAT
ÇAĞLA ADALI SANAT YÖNETİMİ(%75 İNDİRİMLİ)
ÇAĞLA SU MEMİÇ MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ
ÇİSE GÜLERŞEN SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ (İNGİLİZCE) (%50 İNDİRİMLİ)
DAMLA  AYVAZ DİŞ HEKİMLİĞİ
DAMLA AYVA FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
DAMLA SENA DEMİR SOSYOLOJİ
DAMLA ÜNER ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
DENIZ BAS İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ BİLGİCİ TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ BİRİCİK ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ IŞIL İÇELLİOĞLU TIP FAKÜLTESİ
DENİZ KUKUL ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ MAMATOĞLU TURİZM VE OTELCİLİK
DENİZ ÖZALBAN SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER(%50İNDİRİMLİ)
DERDA KAYMAK BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)
DESTİNA GÖKHAN BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ (%75 BURSLU)
DİLAN SAĞIR ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK
DİLARA  GENÇ ELEKTRİK MÜH.
DİLARA TÜRK TIP
DİLAY BESTE  BÜLBÜL FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
DİLBESTE DEMİR MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
DİLRUBA  DOĞAN DİŞ HEKİMLİĞİ (%50 İNDİRİMLİ)
DİYAR DAĞ İŞLETME
DOĞA ÖYKÜ ÖNEN MİMARLIK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
DOĞUKAN BERK SARAÇ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DOĞUKAN HAZAR  OTHAN VETERİNER FAKÜLTESİ
DOĞUKAN ÖZKARA İBF
DORUKHAN DEMİR MİMARLIK
DURSUN ALİ SEKMEN MİMARLIK
DUYGU  YEŞİLOĞLU MÜHENDİSLİK
DUYGU MAMATOĞLU SAĞLIK YÖNETİMİ
ECE  TUNCER İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRET.
ECE İLAYDA SEZER ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ECE KATYA MERCAN İÇ MİMARLIK
ECE ÖZÇEKİÇ MÜHENDİSLİK
ECE PINAR PARALI PDR
ECEM KARACA BESLENME VE DİYETETİK
EDA  KARA MİMARLIK
EDA DİLARA SEZER TIP FAKÜLTESİ
EDA GÜN MİMARLIK (ÜCRETLİ)
EDA KORKMAZ MÜHENDİSLİK
EDANUR ÖZYILMAZ HUKUK FAKÜLTESİ
EFE AYDIN KELEŞ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
EFE HÜSEYİN SAĞLAM FİZYOTERAPİ (İÖ)
EFEKAN ÇELİK İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%50 İNDİRİMLİ)
EGE BAKAN ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK
EGE CANER TIP FAKÜLTESİ
EGE ÖZDOĞAN HUKUK FAKÜLTESİ
EKİN DENİZ  BOYRAZ MAKİNE MÜH. (ÜCRETLİ)
ELANUR  TUNÇEL MOLEKÜLER BİYO.VE GENETİK
ELF SARENEUR DİL VE KONUŞMA
ELİF DİDEM KIRAN PDR
ELİF DİKİCİ DİKİCİ İÇ MİMARLIK (%75 İNDİRİMLİ)
ELİF EĞRİBEL SİNEMA VE TELEVİZYON
ELİF GİZEM GÜNER ÖĞRETMENLİK
ELİF KARAHANÇER GIDA MÜHENDİSLİĞİ
ELİF KAYMAK SAĞLIK YÖNETİMİ
ELİF KIRMACI TIP FAKÜLTESİ
ELİF NAZ KESKİN HEMŞİRELİK
ELMASNUR DAĞAŞAN TIP
EMİR KAAN GEDİKLİ MÜHENDİSLİK
EMİR ŞADAN KARAMAN ÖĞRETMENLİK
EMİRHAN  AKKAYA TIP
EMİRHAN  SEMİZ BİLGİSAYAR PROG. (%50İNDİRİMLİ)
EMİRHAN AKKAYA TIP FAKÜLTESİ
EMİRHAN SEMİZ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI(%50 İNDİRİMLİ)
EMRE BAŞ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
EMRE CELİL KURU ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
EMRE ENES  KÖSE İŞLETME
EMRE ENES KÖSE İŞLETME
EMRE KARA HAVACILIK YÖNETİMİ
EMRE MALAT TARİH
EMRE SİLAY TIP FAKÜLTESİ
ENES FURKAN KARAKAŞ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ENES FURKAN MEMİŞ LOJİSTİK
ENES KAAN OTHAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ENES MUZAFFER TEMİZ VETERİNER FAKÜLTESİ
ENESCAN ÇELİKEZEN SOSOYAL HİZ
ENGİN BİLİCİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (ÜCRETLİ)
ENSAR US   YÜKSEKOKUL
ENVER KALAYCI TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
ERDENER  PİYADE ULUSLARARASI İLİŞKİLER(İÖ)
ERDENER PİYADE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İÖ)
EREN AHMET ER HUKUK FAKÜLTESİ (ÜCRETLİ)
EREN ÇELİK ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
ERTUĞRUL  YURTTAŞ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
ERTUĞRUL YURTTAŞ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
ERVA SEVDE ODABAŞ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
ESMA SARIYILMAZ İBF
ESRA  ÖVELEK İLK VE ACİL YARDIM (ÜCRETLİ)
EYLÜL  PATKAVAK MAKİNE MÜH.
EZGİ DİLAN GÖK KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
EZGİ GÜVEN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
FANİYE MELİSA KILINÇ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
FANİYE MELİSSA  KILINÇ İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
FARUK KARATAY İLK VE ACİL YARDIM
FARUK MURAT KOÇHAN LOJİSTİK
FATİH EMRE AGAY MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
FATİH KÖSE BİYOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
FATİH OCAK ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (ÜCRETLİ)
FATİH TUNAHAN BAKAN HUKUK
FATİH USLU TIP
FATMA AYYÜCE ZORBA SAĞLIK YÖNETİMİ
FATMA EDA ERÇİN HEMŞİRELİK
FATMA NUR KARA REHBERLİK PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
FATMA RÜMEYSA  SAĞLAM ECZACILIK FAKÜLTESİ
FATMA RÜVEYDA  GARGI TIP
FATMA SENA  EYÜPOĞLU MİMARİ RESTORASYON
FERHAT ARMAN HUKUK
FULDEN KELEŞ TIP FAKÜLTESİ
FURKAN  BAYRAK ULUSLAR ARASI TİCARET VE LOJİSTİK
FURKAN  KALKAN MİMARLIK
FURKAN  KÜÇÜKADA ELEK.-ELEKTRO.MÜH.
FURKAN CANDAN ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İÖ)
FURKAN EKİNCİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN GÜL ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN KADİR KOCAOĞLU ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
FURKAN KERİMÇABAŞ MATEMATİK  ÖĞRETMENLİĞİ
FURKAN KIRBAŞ SAĞLIK YÖNETİMİ
FURKAN KUZU ANESTEZİ(ÜCRETLİ)
FURKAN TAN TIP FAKÜLTESİ
FURKAN ZEKİ ERKAZAN SINIF ÖĞRETMENLİĞİ(%50 İNDİRİMLİ)
GALİPCAN DURUKAN HUKUK FAKÜLTESİ
GAMZE  ERDURAN BESLENME VE DİYETETİK
GAMZE AKAN ULUSLAR ARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK
GAMZE NUR ÇAKIR HAVACILIK YÖNETİMİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
GAYE  ATALAR REHBERLİK PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
GİZEM  TURAN HEMŞİRELİK
GİZEM ALKAN HEMŞİRELİK
GİZEM AYVAZ HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
GİZEM BESTE TERZİ PDR
GİZEM DOYAR ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
GİZEM İĞNELİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
GİZEM KUYTUL MİMARLIK FAKÜLTESİ 
GİZEM NUR BAL BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
GÖKAY ÖZCAN ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK
GÖKÇE  CANDAN DİŞ HEKİMLİĞİ
GÖKÇE  IŞITAN ÖĞRETMENLİK
GÖKHAN EKİM İŞLETME (İÖ)
GÖKŞİN GÜNGÖR TIP FAKÜLTESİ
GÖKTUĞ BULUT MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
GÖKTUĞ ÖZTÜRK ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
GÖKTUĞ YILMAZ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
GÖRKEM  RAKİPOĞLU HARİTA VE KADASTRO
GÖRKEM SAY BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (İÖ)
GÖZDE ÇALIK TIP FAKÜLTESİ
GÜL YAĞMUR  ARAÇ TIP
GÜL YAĞMUR  YARCI HEMŞİRELİK
GÜLCA  YAYLA ENDÜSTRİ MÜH.
GÜLÇİN SÖNMEZ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
GÜLÇİN ULUÇAYIR MİMARLIK FAKÜLTESİ 
GÜNER CEYHUN ÇALOĞLU TIP
GÜNEŞ KURUBACAK ODYOLOJİ (%50 BURSLU)
GÜNIŞIĞI GÜNEŞ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ (ÜCRETLİ)
GÜRKAN GÜL VETERİNERLİK
HAKAN REİS ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETME
HAKKI SEMİH ÖZ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
HALE BERBER GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ
HALENUR İNCEKARA MİMARLIK
HAMDİ YİĞİT  KESİMOĞLU TIP
HANİFE  EKİZ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
HANİFE EKİZ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
HARUN  BİÇER DİŞ HEKİMLİĞİ
HARUN EKER HARİTA VE KADOSTRA
HARUN YÜNDEN VETERİNERLİK
HATİCE  KALKAN HUKUK (BURSLU)
HAVVAGÜL KAYMAN HEMŞİRELİK
HAZAR COŞKUNSU İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
HAZAR SÜHA  ŞAHİN ORMAN VE ORMAN ÜRÜNLERİ
HAZAR SÜHA ŞAHİN ORMANCILIK VE ORMAN ÜRÜNLERİ
HAZEL CÖRÜT ERGOTERAPİ
HAZEL ÇAKIR ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
HİLAL  SARIOĞLU DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ (%75İNDİRİMLİ)
HİLAL KONUK SINIF ÖĞRT
HÜSEYİN SİNAN BEŞLİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
IŞINSU BAYRAKTAR HUKUK FAKÜLTESİ
İBRAHİM ATLI MİMARLIK
İBRAHİM BURAK DOĞRU İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ(%75 İNDİRİMLİ)
İCLAL KAYACAN MÜHENDİSLİK
İKRA SUDE YÜKSEL İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (%50 İNDİRİMLİ)
İLAYDA AYDIN ÖĞRETMENLİK
İLAYDA SAKİNE .ULUBAY MÜHENDİSLİK
İLAYDA SAKİNE ÇETİNKARA MÜHENDİSLİK
İLAYDA TEKGÖZ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
İLAYDA YALUÇ DİYETİSYENLİK
İLAYHAN ÖZEL TIP FAKÜLTESİ
İLKNUR ÖNEMLİ HEMŞİRELİK
İPEK ÇEBİTÜRK ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İREM  ADAŞ REHBERLİK PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK(%50 İNDİRİMLİ)
İREM  KART KAMU YÖNETİMİ
İREM  UYANIKOĞLU HUKUK(ÜCRETLİ)
İREM ALAYBEYOĞLU OKULÖNCESİ ÖĞRT
İREM NİDA İZCİ DİŞ HEKİMLİĞİ
İREM NUR ŞEN METEOROLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
İREM ÖZDEMİR İBF
İREM ÖZTÜRK BESLENME VE DİYETETİK
İREM ŞEN OKUL ÖNCESİ EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ
İSA YAMAN TARIM EKONOMİSİ
İSMAİL BUĞRA TUTANÇ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
İSMET TALHA SARAÇ İŞLETME
KAAN  UZUN YÜKSEKOKUL
KAAN AKMAN YÜKSEKOKUL
KAAN EROL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
KAAN LONGA MİMARLIK FAKÜLTESİ 
KADİR YEKTA  UYSAL BASIM VE YAYIN TEKNOLOJİLERİ (İÖ)
KARDELEN ÇİÇEK PSİKOLOJİ(BURSLU)
KAYRA  YILDIRIM HEMŞİRELİK
KEMAL  ŞENTÜRK KAMU YÖNETİMİ
KEMAL KAAN HONCA YÜKSEKOKUL
KEMAL ŞENTÜRK KAMU YÖNETİMİ
KEREM BEŞLİ MİMARİ DEKORATİF SANATLAR (İÖ)
KIVANÇ DANACI MİMARLIK
KORAY ANTİKA İŞLETME
KUBİLAY  KOÇ TIP
KUTAY ŞAHİN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
KÜBRANUR ARSLAN ÇOCUK GELİŞİMİ
KÜRŞAT ŞEFİK AKIN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
M. EMİN ÖZDOĞAN TIP FAKÜLTESİ
MAHİRCAN KOCAOKUTGEN MÜHENDİSLİK
MALİK  KURT BİLGİ.PROGRAM. (%75 İNDİRİMLİ)
MEHMET AĞA İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET BAHAR HUKUK FAKÜLTESİ
MEHMET CAN  BUGA MAKİNE MÜH. (İÖ)
MEHMET CAN AKYÜZ ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
MEHMET SALİH  GEÇKİN MÜHENDİSLİK
MEHMET UTKU TOPAL MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MELEK  YÜKSEL ECZACILIK FAKÜLTESİ
MELEK RÜMEYSA BAL MÜHENDİSLİK
MELİH  YAZICIOĞLU BANKACILIK VE SİGORTACILIK (İÖ)
MELİH ŞEN ÖĞRETMENLİK
MELİKE ÇAKI  OKULÖNCESİ ÖĞRT
MELİKE DİLAN  BÜLBÜL TIP
MELİKE DURMUŞ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
MELİKE HAKGÜDEN HEMŞİRELİK
MELİKE KIRBIYIK TIP
MELİKŞAH SÖZEN TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
MELİS ÖZTOPUZ MÜHENDİSLİK
MELİSA ÇAĞAN HUKUK
MELİSA GÜRDAMAR HEMŞİRELİK
MELİSA KAYA İÇ MİMARLIK
MELİSA SARAÇ PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ
MELİSSA  KURUOĞLU BESLENME VE DİYETETİK
MELİSSA KURUOĞLU BESLENME VE DİYETETİK (%50 İNDİRİMLİ)
MELTEM CAN FİZYOTERAPİ VE REHABİLİSTASYON
MERİÇ  KAA YÜKSEKOKUL
MERT  GÜNER İNŞAAH MÜH.
MERT BAYRAKTAROĞLU MİMARLIK (ÜCRETLİ)
MERT CEVAT EKŞİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
MERT GAYRETLİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
MERVE  GÜNDÜZ BESLENME VE DİYETETİK
MERVE AKPINAR MATEMATİK
MERVE KEFELİ İBF
MERVE KUMRU BESLENME VE DİYETETİK
MERVE UYGUN DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
MERYEM  ARAR OKUL ÖNCESİ ÖĞRET.
MERYEM YASEMİN  PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ
MESUT BERKE BAYRAKTAR HEMŞİRELİK
METCAN DEDE HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
METEHEN ÇELİK GASTRONOMİ
METİN  AYDIN MAKİNE MÜH. 
METİNER KEŞAPLI MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MEVLÜDE HANDE NUR ŞERİFOĞLU HEMŞİRELİK
MEVSİM AYÖZ HUKUK FAKÜLTESİ
MİHRİBAN ZEHRA  TIP FAKÜLTESİ
MİRAÇ BAYSAL BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MİRANCAN KAVAK HUKUK
MUHAMMED FEHİM  DOĞAN ECZACILIK FAKÜLTESİ
MUHAMMED SOYLU ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
MUHAMMED TARIK DİNÇER BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)
MUHAMMET ALİ AKYÜZ MÜHENDİSLİK
MUHAMMET BUĞRA KÖKSAL ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMET ÇAĞATAY AYDIN MÜHENDİSLİK
MUHAMMET KAĞAN KONDAKÇI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
MUHAMMET YUSUF ALBAYRAK TIP
MURAD CAN  OKAY İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
MURAT KEFELİ HARİTA VE KADASTRO
MURATCAN  YÜKSEL TARIM MAKİNELERİ VE TEKNOLOJİLERİ MÜH.
MUSAB DÜLGER PDR
MUSTAFA ALICI ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
MUSTAFA AYDIN  TURNAGÖL BİTKİ KORUMA
MUSTAFA BARBAROS ÜN ÖĞRETMENLİK
MUSTAFA CAN AKBAŞ VETERİNERLİK FAKÜLTESİ
MUSTAFA SARAÇ TIP FAKÜLTESİ
MUSTAFA TAYLAN  YÜCE MAKİNE MÜH.
MUSTAFA TOLGA ÇETİNKAYA İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
MUSTAFA YAHYAOĞLU HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
MÜCAHİD ENES KURD MALİYE
MÜCAHİT  ÖZDEMİR MİMARLIK
MÜCAHİT ARSLAN TIP
MÜCAHİT ÖZTÜRK YÜKSEKOKUL
MÜKREMİN D. ÇAKIR TIP FAKÜLTESİ
MÜMİNE EKİN UYSAL PSİKOLOJİ(ÜCRETLİ)
NAGİHAN ÇELİK ODYOLOJİ
NAZIM MERT ÇAKIR DENİZ VE LİMAN İŞLETMECİLİĞİ
NAZLI ECEM OLGUN BESLENME VE DİYETETİK
NAZLI GÜLSÜM  ERBAY ECZACILIK FAKÜLTESİ (%25 İNDİRİMLİ)
NECİP FAZIL ÜNAL MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%75 BURSLU)
NEFİSE NUR ÇIKLA REHBERLİK PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
NİHAT AROL MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
NİSA YAVUZ MİMARLIK
NİSANUR ELBİR ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
NİSANUR ERNUR DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
NİSANUR TURHAN TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
NUR BOL MİMARLIK FAKÜLTESİ 
NUR HİLAL BERBER PDR
NUR TÜRKDÖNMEZ TARİH
NURBAKİ SERHAN SAVAŞLI MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
NURŞAH BİLKAY VETERİNER FAKÜLTESİ
OĞUHAN SÜNGER PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ
OĞULCAN  ÇİMEN DİŞ HEKİMLİĞİ
OĞULCAN ÇEPNİ KAMU YÖNETİMİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
OĞULCAN EMİR  SEZGİN MİMARLIK (%50 İNDİRİMLİ)
OĞUZ KOYLU TIP FAKÜLTESİ
OĞUZ SARIÇİCEK ECZACILIK FAKÜLTESİ
OĞUZCAN ÇİÇEK HUKUK FAKÜLTESİ
OĞUZHAN BİÇER BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
OĞUZHAN OĞUZASLAN MÜHENDİSLİK
OKAN DEMİRKAN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
OKAN ÜNAL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
OKAY MELEK İŞLETME
ONGUN BARIŞ AKYOL TIP FAKÜLTESİ
ONUR AKBULUT PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
ONUR BORAN  AYKIN BİLGİSAYAR MÜH. (İÖ)
ONUR CAN ÇELEBİ MÜHENDİSLİK
ONUR KARADENİZ MEKATRONİK
ONURCAN  KELEŞ TARİH (İÖ)
ONURCAN METİN SÖKEN ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ORHAN MISIR İÇ MİMARLIK (%75 İNDİRİMLİ)
ORHAN MURAT AKYÜZ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ORKUN ALTUNTAŞ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
ORKUN YILMAZ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
OSMAN  KAÇMAZ TIP
OSMAN KUBİLAY ELDEMİR BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
OYTUN TURAN GÜRSOY UÇAK ELEKTRİK-ELEKTRONİK
OZAN ŞENEL SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
ÖMER FARUK ORMAN MİMARLIK FAKÜLTESİ 
ÖMER FARUK UZUNBACAK ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER FARUK YILMAZ PDR
ÖYKÜ HAZAL  ŞALCI ECZACILIK FAKÜLTESİ
ÖYKÜ SARI ENDÜSTRİ ÜR TAS
ÖYKÜ TÜMER İKTİSAT
ÖYKÜNAZ KOÇ ERGOTERAPİ (%50 BURSLU)
ÖZGE  AYRAN MİMARLIK
ÖZGE  ÇANKAYA ECZACILIK FAKÜLTESİ
ÖZGE BÜLBÜL BESLENME VE DİYETETİK
ÖZGE ÇAMLIBEL MİMARLIK
ÖZGE NUR ÖZKÖROĞLU SİYASİT BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
ÖZGE YAREN AKIN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
ÖZGÜR  AKEL İNŞAAT MÜH.(İÖ)
ÖZÜM ÖZGE KILIÇ İNSAN KAYNAKLARI
PINAR DEVECİ FELSEFE
PINAR KÖSELER SAĞLIK YÖNETİMİ
POLAT DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
R. ESMA ÖZCAN İSTATİSTİK
RABİA BEYZA BAKIR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI (TAM BURSLU)
RABİA İREM YILDIRIM PDR
RASİM KARAİSMAİLOĞLU ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
REFİK ALKILIÇ ULUSLARARRSI  FİNASMAN
REFİKA RUMEYSA BÜYÜKKİRAZ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
RENGİN ZOBALI İKTİSAT (İÖ)
RÜMEYSA  DUMAN EĞİTİM FAKÜLTESİ
RÜMEYSA AYDIN MİMARLIK
RÜMEYSA ESKİÇIRAK MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ 
RÜMEYSA İLHAN İLAHİYAT
RÜSTEM MERT  ÇAKIR TIP
RÜVEYDA YILMAZ ÇOCUK GELİŞİMİ(%50 İNDİRİMLİ)
SADIK CAN AYDIN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (UOLP-ABD SOUTHERN UNİVERSİTY AND A&M COLLEGE)
SAFAHAN SALTIK ULUSLAR ARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK
SAİM ÜVEZ MÜHENDİSLİK
SALİH KARTAL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SALİH ZEKİ ÖZTEL SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
SALİHA SUDE AK İBF
SALİM FURKAN KITAL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SAMET  SANDAL ENDÜSTRİYEL KALIPÇILIK
SAMET BOZKURT GEMİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SANİYENUR  AYAZOĞLU MİMARİ VE DEKORATİF SANATLAR
SARE  ORAKÇI HUKUK (BURSLU)
SEBAHATTİN GÜNDEM ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SEDA  KUKUK ECZACILIK FAKÜLTESİ
SEFA DERE METEOROLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
SEFA VURAL ELEKTRİK
SELAHATTİNCAN BAKAY HEMŞİRELİK
SELEN TULUM ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SELENAY DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
SELİN  AY HEMŞİRELİK (ÜCRETLİ)
SELİN ALTUN MİMARLIK
SELİN BİLGE  BÜLBÜL TIP
SELİN DEMİREL TIP FAKÜLTESİ (%50 İNDİRİMLİ)
SELİN GÖZET ELEKTRİ ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SELİN YAROĞLU BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
SELMA ÖZDEMİR ÖZDEMİR VETERİNERLİK
SEMANUR ŞAHİN MİMARLIK FAKÜLTESİ 
SEMİH ALBAYRAK MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
SEMİH SAĞLAM İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SENA BANK ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
SENA CEYLAN TIP FAKÜLTESİ
SENA ÇALIŞKAN MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
SENA KAMALI FİZYOTERAPİ VE REHABİLİSTASYON
SENA KÖSE TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
SERAP ZENGİN ÖĞRETMENLİK
SERAY M. BAŞTÜRK PSİKOLOJİ
SERHAT  ZIRIH İNŞAAT TEKNOLOJİLERİ
SERHAT DENİZ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SERRA  ÖZŞEN MÜHENDİSLİK
SERTAÇ MÜDERRİSOĞLU GIDA
SERTAN ALAN MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%75 BURSLU)
SETENAY BERBEROĞLU İBF
SEVDE GÜL YILMAZ SOSYAL HİZMET (%50 İNDİRİMLİ)
SEVDENUR BAŞTÜRK SAĞLIK YÖNETİMİ
SEVGİNAZ KUŞ SOSYOLOJİ
SEVGİNUR  AKSOY MİMARLIK
SEVGİNUR KANDEMİR ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SEVİM  KOLOTOĞLU SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
SEVİM KOLOTOĞLU SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
SEVTAP ERDEM BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SEZEN MİRAY ULUDÜZ BİLİŞİM SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
SİBEL COŞAR ÇOCUK GELİŞİMİ (İÖ)
SİMAY KESKİN PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
SİMAY YILMAZ BESLENME VE DİYETETİK (ÜCRETLİ)
SİMGE ARAMA BESLENME VE DİYETETİK (TAM BURSLU)
SİMGE ONAY HUKUK(BURSLU)
SİMGE PİROĞLU PDR
SİMLA SELVİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
SİMRU UZUN ODYOMETRİ
SİNEM  ERDURAN ERGOTERAPİ (%75 İNDİRİMLİ)
SİNEM AKİL ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SİNEM KAZDAL VETERİNER FAKÜLTESİ
SİNEM SILA  TANYEL ENDÜSTRİ MÜH. (İNGİLİZCE) (BURSLU)
SONER KÖSELER YÜKSEKOKUL
SUAT DİLEK MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (İNGİLİZCE) (%50 İNDİRİMLİ)
SUDE  SÖKMEN DİŞ HEKİMLİĞİ
SUDE AVCI ECZACILIK FAKÜLTESİ
SUDE KÖKDUMAN TIP FAKÜLTESİ
SÜLEYMAN MEHMET GÜNEŞ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 İNDİRİMLİ)
SÜLEYMAN OĞUZ DEMİR İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ŞABAN CAN KONDAKÇI ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ŞEBNEM DİLEK SAĞLIK YÖNETİMİ
ŞEVKET BERK  ÇATMAN ELEK.-ELEKTRO.MÜH.
ŞEVVAL ÇAKIR HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (İÖ)
ŞEVVAL KANIK ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ŞEVVAL KARAVİN MOLEKULER BİO VE GENETİK MÜHENDİSLİĞİ
ŞEVVAL SENA KOCAOĞLU HEMŞİRELİK (İNGİLİZCE) (%50 İNDİRİMLİ)
ŞEVVAL ŞENGEZEN BESLENME VE DİYETETİK (%50 BURSLU)
ŞEVVAL ZENGİN OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
ŞEYMA  DİNÇ ECZACILIK FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)
ŞEYMA KÖKTAŞ HUKUK FAKÜLTESİ
ŞEYMANUR AKDEMİR SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
ŞİMAL  KARSAN İNŞAAT MÜH.
ŞİMAL İREM  TİRYAKİ MÜHENDİSLİK
TAHA BUĞRA  YAŞAR ELEK.-ELEKTRO.MÜH.
TAHSİN AYNA DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
TARIK AKDOĞAN HUKUK FAKÜLTESİ
TARIK ALPEREN ELEKTRİK ELELKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TARIK BORAN  CÜRE MATEMATİK
TEMEL METEHAN ÇINAR BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
TOLGA GÜMÜŞ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
TOLGA SAĞLAM İŞLETME
TOPRAK FALAY PEYZAJ MİMARLIĞI
TUÇCE SAÇTI DİYETİSYENLİK
TUĞBA  KAYA TIP
TUĞBA SEZGİN MİMARİ DEKORATİF SANATLAR
TUĞBA UZAN TIP
TUĞÇE  CİVAN EBELİK
TUĞÇE  GEDİK  MİMARLIK
TUĞÇE  YÖN  MÜHENDİSLİK
TUĞÇE AY DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
TUĞÇENUR DUMAN ECZACILIK FAKÜLTESİ
TUĞRUL  DEMİR ENDÜSTRİ MÜH.
TUNA SARAÇ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
TUNAHAN AYGÜN HEMŞİRELİK
TURGAY KEMAL KAAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
UFUK BERKAY BAŞAN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%75 İNDİRİMLİ)
UĞUR ÇELİK MİMARLIK
UĞURHAN TÜRKEL TIP FAKÜLTESİ
UMUR TOGAY YAZAR BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
UMUT  KAYA MÜHENDİSLİK
UMUT ERDEM SALTIK İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
UMUT ŞAHİN MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (İNGİLİZCE)
UMUTCAN KAYA BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
UMUTCAN ÖZÇELİK İKTİSAT
UTKU  ULUŞAHİN DİŞ HEKİMLİĞİ
UTKU ERGANİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
UTKU ZEREN MÜHENDİSLİK
ÜLKÜ SEFA YÜCEL SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
VASFİ ONUR KAYNAR BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (ÜCRETLİ)
VEYİS KAAN SÖNMEZOCAK ELEKTRİK ELEKTORNİK MÜHENDİSLİĞİ
VOLKAN YAMMAN ULUSLARARASI İLİŞKİLER
YAĞIZ ÇALIŞIR MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ
YAĞIZ HAKKI AYDIN MÜHENDİSLİK
YAĞMUR KIZILAY ENDÜSTRİYEL TASARIM MÜHENDİSLİĞİ
YAĞMUR NUR ÇETİNKAYA MÜHENDİSLİK PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
YAĞMUR YILMAZ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
YALÇIN  YAYLACILI İNŞAAT MÜH. (İNGİLİZCE)
YAREN  BAYRAM TIP (İNGİLİZCE)
YAREN BİLGE COĞRAFYA  ÖĞRETMENLİĞİ
YAREN ERDOĞDU PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ
YAREN ERMİŞ İÇ MİMARLIK
YAREN GEVEZ GEMİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
YAREN GÜL İNAL HUKUK
YAREN SENA BAYAR HUKUK
YAREN YALÇINKAYA MÜHENDİSLİK
YASİN GÖKAY KÖKDEMİR BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
YASİN ÜRER OPTİSYENLİK
YAŞAR YİĞİT AYDIN PSİKOLOJİ
YAVUZ SELİM ŞENTÜRK ULUSLARARASI TİCARET (%75 BURSLU)
YEŞİM SENEM YILMAZ BESLENME VE DİYETETİK
YILDIZ GÜVEN HAVACILIK  ÖĞRETMENLİĞİ
YİĞİT AKBAŞ YÜKSEKOKUL
YİĞİT BAL HUKUK FAKÜLTESİ
YİĞİT DEMİR ENDÜSTRİYEL TASARIM MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİT GÜVEN EKONOMETRİ (İÖ)
YİĞİTALP AKBAŞ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİTCAN ERCAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
YUNUS BAŞ İŞLETME
YUNUS EMRE ÇUKUR MİMARLIK (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
YUNUS EMRE GÜNDOĞDU HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
YUNUSHAN KARABACAK MÜHENDİSLİK
YUSUF ARDA HOŞ BANKACILIK VESİGORTACILIK
YUSUF CAN TEL TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
YUSUF EREN KARA BESLENME VE DİYETETİK
YUSUF ÖMER ÇAKIR MÜHENDİSLİK
ZEHRA BALCI ANESTEZİ(%75 İNDİRİMLİ)
ZEHRA KOÇHAN ÖĞRETMENLİK
ZERRİN ÖZDENUR ALPER SANAT VE SOSYAL BİLİMLER PROGRAMLARI (İNGİLİZCE) (ÜCRETLİ)
ZEYNEP  GÖRÜR MİMARLIK
ZEYNEP  ŞİMŞEK GIDA MÜH.
ZEYNEP BAKOĞLU BAHÇE BİTKİLERİ
ZEYNEP BENGİSU ÇALIK ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
ZEYNEP ECE TURGUT İŞLETME
ZEYNEP İLHAN TIP FAKÜLTESİ
ZEYNEP İREM ÖZENÇ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%75 BURSLU)
ZEYNEP KÜSTÜL TIP
ZEYNEP MİRAY AKAY GRAFİK TASARIMI
ZEYNEP NAZ PİYADE HUKUK
ZEYNEP NUR TAŞKARA ECZACILIK
ZEYNEP ONUR ECZACILIK FAKÜLTESİ
ZEYNEP SENA ŞAHİNKAYA PSİKOLOJİ (%50 BURSLU)
ZEYNEP YAREN BAYRAKTAR DİŞ HEKİMLİĞİ
ZEYNUR  EŞ HEMŞİRELİK
ZÜHAL UZUN HAVACILIK YÖNETİMİ (%50 İNDİRİMLİ)
ZÜMRA BAŞTÜRK İBF

Mafen Eğitim Kurumları ; 

1996 yılında Güner AYDEMİR tarafından kurulmuş, tüm paydaşlarının da eğitimci olduğu şirketler grubudur.Samsun merkezli olan kurumumuza ait her kademede eğitim veren üç okul altı adet de özel öğretim kursu bulunmaktadır.Eğitime sosyal sorumluluk projesi olarak bakan kurucumuz geleceğin liderlerini ve ülkemizi şekillendirecek bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir.

Sitemizde yer alan resim ve yazıların tüm hakları saklıdır. Hiçbir materyal, izinsiz kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
iletisim@matfenbilim.com
Gizlilik Politikamız
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam